Uşak Üniversitesi Coğrafya

COĞRAFYA

 

                                           1.SINIF NORMAL ÖĞRETİM

 

 

KOD

DERS ADI

Zorunlu / Seçmeli

DERS KREDİ BİLGİLERİ

Vize-Final Oranları

%

DERS GÜNÜ VE SAATİ

DERSİ VEREN

ÖĞRETİM ELEMANI

TEORİK

UYGULA

LAB/TEZ

ECTS

 

 

 

I.VİZE

II.VIZE

ÖDEV/ PROJE

FINAL

GÜN

SAATİ

 

999N001012020

 

Türk Dili I

 

Z

 

3

0

0

3

40

 

 

60

Salı

14:10-

16:45

Öğr. Gör. Dr. Muammer ÖZTÜRK

Uzaktan Eğitim

0109091012016

Türk Dili I.

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Salı

14:10-

16:45

Öğr. Gör. Dr. Muammer ÖZTÜRK

Uzaktan Eğitim

0109091012012

Türk Dili I.

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Salı

14:10-

16:45

Öğr. Gör. Dr. Muammer ÖZTÜRK

Uzaktan Eğitim

999N001052020

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp

Tarihi I

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Salı

08:40-

10:20

Öğr. Gör. Dr. Murat SOYSAL

Uzaktan Eğitim

0109091052016

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I.

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Salı

08:40-

10:20

Öğr. Gör. Dr. Murat SOYSAL

Uzaktan Eğitim

0109091052012

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I.

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Salı

08:40-

10:20

Öğr. Gör. Dr. Murat SOYSAL

Uzaktan Eğitim

999N001032020

 

İngilizce I

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Çarşamba

08:40-

10:20

Öğr. Gör. Dilek DURUKAN

Uzaktan Eğitim

0109091032016

Yabancı Dil I.

Z

3

0

0

3

40

 

 

60

Çarşamba

08:40-

10:20

Öğr. Gör. Dilek DURUKAN

Uzaktan Eğitim

0109091032012

Yabancı Dil I.

Z

3

0

0

3

40

 

 

60

Çarşamba

08:40-

10:20

Öğr. Gör. Dilek DURUKAN

Uzaktan Eğitim

0109091072016

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

Z

2

2

0

4

40

 

 

60

Perşembe

08:40-

12:10

Ar. Gör. Dr. Sevil Orhan ÖZEN

Uzaktan Eğitim

0909001152020

 

Bilim Tarihi

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Pazartesi

11:25-13:05

Prof.Dr. Lütfullah TÜRKMEN

Uzaktan Eğitim

0909001132016

Bilim Tarihi

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Pazartesi

11:25-13:05

Prof.Dr. Lütfullah TÜRKMEN

Uzaktan Eğitim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   1. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM

KOD

DERS ADI

Zorunlu / Seçmeli

DERS KREDİ BİLGİLERİ

Vize-Final Oranları

%

DERS GÜNÜ VE SAATİ

DERSİ VEREN

ÖĞRETİM ELEMANI

TEORİK

UYGULA

LAB/TEZ

ECTS

 

 

 

I.VİZE

II.VIZE

ÖDEV/ PROJE

FINAL

GÜN

SAATİ

 

999İ001052020

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp

Tarihi I

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Pazartesi

21:35-23:15

Prof. Dr. Barış METİN

Uzaktan Eğitim

0109071052016

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I.

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Pazartesi

21:35-23:15

Prof. Dr. Barış METİN

Uzaktan Eğitim

0109071052012

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I.

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Pazartesi

21:35-23:15

Prof. Dr. Barış METİN

Uzaktan Eğitim

999İ001012020

Türk Dili I

Z

3

0

0

3

40

 

 

60

Perşembe

20:40-23:15

Öğr. Gör. Dr. Muammer ÖZTÜRK

Uzaktan Eğitim

0109071012016

Türk Dili I.

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Perşembe

20:40-23:15

Öğr. Gör. Dr. Muammer ÖZTÜRK

Uzaktan Eğitim

0109071012012

Türk Dili I.

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Perşembe

20:40-23:15

Öğr. Gör. Dr. Muammer ÖZTÜRK

Uzaktan Eğitim

999İ001032020

İngilizce I

Z

 

2

0

0

2

40

 

 

60

Cuma

17:00-18:40

Öğr. Gör. Dilek DURUKAN

Uzaktan Eğitim

0109071032016

Yabancı Dil I.

Z

3

0

0

3

40

 

 

60

Cuma

17:00-18:40

Öğr. Gör. Dilek DURUKAN

Uzaktan Eğitim

0109071032012

Yabancı Dil I.

Z

3

0

0

3

40

 

 

60

Cuma

17:00-18:40

Öğr. Gör. Dilek DURUKAN

Uzaktan Eğitim

0109071072016

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

Z

2

2

0

4

40

 

 

60

Çarşamba

19:45-23:15

Ar. Gör. Dr. Sevil Orhan ÖZEN

Uzaktan Eğitim

0907001152020

 

Bilim Tarihi

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Cuma

18:50-20:30

Prof.Dr. Lütfullah TÜRKMEN

Uzaktan Eğitim

0907001132016

Bilim Tarihi

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Cuma

18:50-20:30

Prof.Dr. Lütfullah TÜRKMEN

Uzaktan Eğitim

 

 

 

 

2. SINIF NORMAL ÖĞRETİM

KOD

DERS ADI

Zorunlu / Seçmeli

DERS KREDİ BİLGİLERİ

Vize-Final Oranları

%

DERS GÜNÜ VE SAATİ

DERSİ VEREN

ÖĞRETİM ELEMANI

TEORİK

UYGULA

LAB/TEZ

ECTS

 

 

 

I.VİZE

II.VIZE

ÖDEV/ PROJE

FINAL

GÜN

SAATİ

 

0909002152020

Demografik Analiz Yöntemleri

S

 

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

10:30-12:10

Doç. Dr. Mehmet DENİZ

Uzaktan Eğitim

0909001292016

Demografik Analiz Yöntemleri

S

 

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

10:30-12:10

Doç. Dr. Mehmet DENİZ

Uzaktan Eğitim

0909002232020

Flüvyal Jeomorfoloji

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

12:20-

14:00

Dr. Öğr. Üyesi İsmail EGE

Uzaktan Eğitim

0909001392016

Flüvyal Jeomorfoloji

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

12:20-

14:00

Dr. Öğr. Üyesi İsmail EGE

Uzaktan Eğitim

0909002252020

Günümüz Dünya Sorunları

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

14:10-

15:50

Prof. Dr. Lütfi ÖZAV

Uzaktan Eğitim

0909001412016

Günümüz Dünya Sorunları

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

14:10-

15:50

Prof. Dr. Lütfi ÖZAV

Uzaktan Eğitim

0909002312012

Demografik Analiz Yöntemleri

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Pazartesi

10:30-12:10

Doç. Dr. Mehmet DENİZ

Uzaktan Eğitim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  2. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM

KOD

DERS ADI

Zorunlu / Seçmeli

DERS KREDİ BİLGİLERİ

Vize-Final Oranları

%

DERS GÜNÜ VE SAATİ

DERSİ VEREN

ÖĞRETİM ELEMANI

TEORİK

UYGULA

LAB/TEZ

ECTS

 

 

 

I.VİZE

II.VIZE

ÖDEV/ PROJE

FINAL

GÜN

SAATİ

 

0907002152020

Demografik Analiz Yöntemleri

S

 

2

0

0

4

40

 

 

60

Cuma

20:40-22:20

Doç. Dr. Mehmet DENİZ

Uzaktan Eğitim

0907001292016

Demografik Analiz Yöntemleri

S

 

2

0

0

4

40

 

 

60

Cuma

20:40-22:20

Doç. Dr. Mehmet DENİZ

Uzaktan Eğitim

0907002312012

                           

Demografik Analiz Yöntemleri

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Cuma

20:40-22:20

Doç. Dr. Mehmet DENİZ

Uzaktan Eğitim

0907002232020

Flüvyal Jeomorfoloji

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Cuma

17:00-18:40

Dr. Öğr. Üyesi İsmail EGE

Uzaktan Eğitim

0907001392016

Flüvyal Jeomorfoloji

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Cuma

17:00-18:40

Dr. Öğr. Üyesi İsmail EGE

Uzaktan Eğitim

0907002252020

Günümüz Dünya Sorunları

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Perşembe

20:40-22:20

Prof. Dr. Lütfi ÖZAV

Uzaktan Eğitim

0907001412016

Günümüz Dünya Sorunları

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Perşembe

20:40-22:20

Prof. Dr. Lütfi ÖZAV

Uzaktan Eğitim

 

Not: Seçmeli derslerden kalanlar yeni açılan seçmeli derslerden alacaklardır.

 

 

 

 

 

 

3. SINIF NORMAL ÖĞRETİM

 

KOD

DERS ADI

Zorunlu / Seçmeli

DERS KREDİ BİLGİLERİ

Vize-Final Oranları

%

DERS GÜNÜ VE SAATİ

DERSİ VEREN

ÖĞRETİM ELEMANI

 

TEORİK

UYGULA

LAB/TEZ

ECTS

 

I.VİZE

II.VIZE

ÖDEV/ PROJE

FINAL

GÜN

SAATİ

 

0909001572016

Amerika Coğrafyası

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

10:30-12:10

Öğr.Gör. Derya ACAR

Uzaktan Eğitim

 

0909001592016

Beşeri Coğrafyada Araştırma Yöntemleri

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

12:20-14:00

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet DENİZ

Uzaktan Eğitim

 

Not: Seçmeli derslerden kalanlar yeni açılan seçmeli derslerden alacaklardır.

 

 

 

 

3. SINIF  İKİNCİ ÖĞRETİM

KOD

DERS ADI

Zorunlu / Seçmeli

DERS KREDİ BİLGİLERİ

Vize-Final Oranları

%

DERS GÜNÜ VE SAATİ

DERSİ VEREN

ÖĞRETİM ELEMANI

 

TEORİK

UYGULA

LAB/TEZ

ECTS

 

I.VİZE

II.VIZE

ÖDEV/ PROJE

FINAL

GÜN

SAATİ

 

0907001572016

Amerika Coğrafyası

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Perşembe

20:40-22:20

Öğr.Gör. Derya ACAR

Uzaktan Eğitim

 

0907001592016

Beşeri Coğrafyada Araştırma Yöntemleri

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Cuma

18:50-20:30

Doç. Dr. Mehmet DENİZ

Uzaktan Eğitim

 

 

 

 

 

4. SINIF NORMAL ÖĞRETİM

KOD

DERS ADI

Zorunlu / Seçmeli

DERS KREDİ BİLGİLERİ

Vize-Final Oranları

%

DERS GÜNÜ VE SAATİ

DERSİ VEREN

ÖĞRETİM ELEMANI

 

TEORİK

UYGULA

LAB/TEZ

ECTS

 

I.VİZE

II.VIZE

ÖDEV/ PROJE

FINAL

GÜN

SAATİ

 

 

 

 

 

Salı

15:05-16:45

 

0909001752016

Kurak-Yarı Kurak Bölgeler Jeomorfolojisi

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

14:10-15:50

Öğr.Gör.Derya ACAR

Uzaktan Eğitim

 

0909004772012

Kurak-Yarı Kurak Bölgeler Jeomorfolojisi

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Pazartesi

14:10-15:50

Öğr.Gör.Derya ACAR

Uzaktan Eğitim

 

0909001772016

Kent ve Bölge Planlama

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

10:30-12:10

Dr. Öğr. Üyesi Üzeyir YASAK

Uzaktan Eğitim

 

0909004792012

Kent Ve Bölge Planlama

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Pazartesi

10:30-12:10

Dr. Öğr. Üyesi Üzeyir YASAK

Uzaktan Eğitim

 

0909001812016

Türk Dünyası Coğrafyası

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Pazartesi

12:20-14:00

Öğr.Gör.Derya ACAR

Uzaktan Eğitim

 

 

 

4. SINIF   İKİNCİ ÖĞRETİM

KOD

DERS ADI

Zorunlu / Seçmeli

DERS KREDİ BİLGİLERİ

Vize-Final Oranları

%

DERS GÜNÜ VE SAATİ

DERSİ VEREN

ÖĞRETİM ELEMANI

 

TEORİK

UYGULA

LAB/TEZ

ECTS

 

I.VİZE

II.VIZE

ÖDEV/ PROJE

FINAL

GÜN

SAATİ

 

 

 

 

 

Salı

17:00-18:40

 

0907001752016

Kurak-Yarı Kurak Bölgeler Jeomorfolojisi

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Çarşamba

17:00-18:40

Öğr.Gör.Derya ACAR

Uzaktan Eğitim

 

0907004772012

Kurak-Yarı Kurak Bölgeler Jeomorfolojisi

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Çarşamba

17:00-18:40

Öğr.Gör.Derya ACAR

Uzaktan Eğitim

 

0907001772016

Kent ve Bölge Planlama

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Cuma

19:45-21:25

Dr. Öğr. Üyesi Üzeyir YASAK

Uzaktan Eğitim

 

0907004792012

Kent Ve Bölge Planlama

S

2

0

0

3

40

 

 

60

Cuma

19:45-21:25

Dr. Öğr. Üyesi Üzeyir YASAK

Uzaktan Eğitim

 

0907001812016

Türk Dünyası Coğrafyası

S

2

0

0

4

40

 

 

60

Çarşamba

20:40-22:20

Öğr.Gör.Derya ACAR

Uzaktan Eğitim

 

 

 

 

 

 

 


07 Eylül 2021